Homebox Ambient R80 S, 80x60x70cm

2 999,00 Kč

Široký Homebox z nové řady Ambient R80 S. Nízký pěstební stan světlé barvy v rozměrech 80x60x70cm s odrazovou fólií PAR+. Vhodný pro sazenice a malé rostliny.

Širší a výrazně nižší stan na pěstování rostlin Homebox Ambient R80 S je vybaven tradičně bytelnou kovovou konstrukcí, pevnými plastovými spoji a odolnými, neprůsvitnými zipy. Speciálně vyvinutá odrazová fólie PAR+ díky svým unikátním vlastnostem odráží více světelné energie a současně snižuje odraz energie tepelné.

Její vyšší světelná odrazivost pak podporuje růstzvyšuje výnos a celkově přispívá k optimálnímu vývoji rostlin. Výměnu vzduchu v Homebox Ambient R80S zajišťuje 5 ventilačních otvorů na přítah/odtah s různými průměry. Zadní s průměrem 100mm, levý 125 mm, horní 160 mm. A k tomu další dva (levý a pravý) s průměrem 125 mm.

Homebox Ambient R80S je vhodný pro mladé rostlinky

Nízká výška předurčuje tento speciální stan pro péči o mladé (sazenice, řízky, klony, semenáčky) nebo nevysoké rostliny (okrasné rostliny, kaktusy, sukulenty aj.).

Tradičními vychytávkami jsou odnímatelná a nepropustná podlaha, síťka proti hmyzu. Po uzavření je stan na pěstování Homebox Ambient R80 S světelně nepropustný.

Grow box Homebox Ambient R 80 S je určen pro pěstování menších rostlin nebo sazenic pod výbojkami s nízkou wattáží. Vhodné jsou úsporné CFL lampy nebo LED světla. Ideální pěstební prostor o rozloze 0.48 m2. Konstrukční nosnost 50 kg, rozměry 80x60x170 cm. Všechny produkty Homebox jsou zdravotně nezávadné a garantují úspěšné i bezpečné pěstování.